A A A

Park Dinozaurów

 

   Czas spędzony w Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie to z całą pewnością nie będzie czas stracony. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce przyjazne dzieciom oraz osobom niepełnosprawnym.

Wśród drzew odbędziemy niemęczący spacer, przyglądając się prehistorycznym zwierzętom.

   Z Sobieszowa dojedziecie Państwo do Parku Dinozaurów w 15 minut. Park otwarty jest codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Należy wspomnieć, że obowiązuje tam zakaz wprowadzania psów.

Cena biletu normalnego to 18,00 zł natomiast bilet ulgowy dla dzieci do 12 roku życia i dla seniorów powyżej 65 roku życia kosztuje 14,00 zł, są dostępne także bilety rodzinne. Wstęp dla dzieci do 1 metra wzrostu jest darmowy.

Za dodatkową opłatą około 12,00 – 15,00 zł możecie Państwo zajrzeć do kina 5D. To jedna z najnowocześniejszych atrakcji łącząca w sobie elementy kina 3D z efektami takimi jak ruszające się fotele, wiejący wiatr, tryskająca woda oraz padający śnieg.

   Dla dzieci przygotowano wielopoziomowy plac zabaw, oraz piaskownicę odkrywców gdzie maluchy poszukują kości dinozaura, dzieci chętnie pobawią się w pojazdach Flinstonów, za dodatkową opłatą można skorzystać z dmuchanej dino zjeżdżalni.

Na terenie Dino Parku znajduje się restauracja, gdzie można smacznie zjeść za przystępną cenę,np.

Dino bagietka 16 cm to koszt 8,00 zł; sałatki od 6,00 do 12,00 zł; zestawy dla dzieci od 8,00 do 10,00 zł. Już od 2,00 zł można nabyć pamiątkę z Parku Dinozaurów.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca. W otoczeniu przyrody, na świeżym powietrzu spędzimy bardzo miło czas.

Pogoda na dziś


Statystyki