A A A

Rowerowy Weekend

Współpracujemy z Cieplickie Centrum Rowerowe!!!  

Letnia oferta: Rowerowy Weekend w Karkonoszach*


*UWAGA - oferta dostępna w sezonie letnim (od kwietnia do września)

 

   Proponujemy Państwu weekendowe pobyty u nas połączone ze zwiedzaniem Karkonoszy na dwóch kółkach. Poniżej prezentujemy skalkulowany pobyt weekendowy dla dwóch osób. Oczywiście jesteśmy elastyczni i to od Państwa zależy na jaki czas do nas przyjedziecie itp. Jednak oferta "Rowerowy Weekend" jest naszą próbą wyjścia do klientów z konkretna ofertą dla która zawiera kalkulację praktycznie wszystkich kosztów dla dwóch osób. Oferta posiada wersję "z wyżywieniem" jednak jest ona dostępna tylko w weekendy (piątek-niedziela).

Co dokładnie zawiera poniższa oferta?

 • Pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym od piątku godz. 17:00 do niedzieli godz. 15:00
 • Koszt wypożyczenia dla dwóch osób rowerów na w/w okres
 • + wersja z wyżywieniem dla dwóch osób (tylko piątek-niedziela) śniadanie + obiadokolacja z deserem i kawą. Cena obejmuje obiadokolację z deserem w piątek, sobotę i niedzielę oraz śniadania w sobotę i niedzielę.

Atrakcyjne ceny! - Spytaj nas!

Jak dokładnie wygląda oferta "Rowerowy Weekend"?

    Przyjeżdżacie Państwo do nas w piątek po południu/wieczorem. Rozpakowujecie się i ewentualnie wybieracie się na kolację w okolicznej restauracji, pizzerii itp. (polecimy dobry lokal). W przypadku oferty z wyżywieniem podajemy obiadokolację z deserem u nas. Rano po śniadaniu (przygotowanym samodzielnie lub przez nas w zależności od wybranej oferty) na wypożyczonych przez nas rowerach wyjeżdżacie poszaleć w Karkonoszach. My ze swojej strony zaproponujemy Państwu dobrą trasę w zależności od kondycji, wieku i oczekiwań. W miarę możliwości pojeździmy z Państwem bo sami również lubimy jazdę na rowerach :-)  Obiad jecie państwo w dowolnej restauracji, barze lub we własnym zakresie przygotowany w dostępnej dla gości kuchni. Lub też podany przez nas w przypadku wykupienia oferty z wyżywieniem. W niedzielę proponujemy wycieczkę w stronę miasta, do Parku Cieplickiego czy Norweskiego na lody i po najbliższej okolicy Stawy Podgórzyńskie. W tym dniu lepiej się nie forsować, pozwalając mięśniom na lekkie tylko zmęczenie dlatego proponowana trasa przebiegać będzie po terenie bez znacznych wzniesień (trasa w wersji MEDIUM lub LIGHT gdy jesteście  z dziećmi). Do godz. 15:00 w niedzielę należy zwolnić pokój ale do czasu wyjazdu np. wieczorem możecie Państwo przebywać w salonie, korzystać z kuchni, łazienki itp. Można np. spakować się koło południa i jeździć do wieczora. Wieczorem w niedzielę można wziąć prysznic zjeść kolację/obiadokolację i ruszyć w drogę powrotną. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia jeszcze jednego noclegu aby np. wyjechać w poniedziałek rano. Cena wtedy jest negocjowana indywidualnie i dużo niższa niż w naszym standardowym cenniku, jednak ryzyko takiej "dzikiej rezerwacji" wiąże się z tym że możemy po prostu nie mieć wolnego miejsca/pokoju!.

    Polecamy przyjazd do nas w tygodniu, wtedy jest dużo mniej ludzi w górach i mniejszy tłok. Warto poświecić kilka dniu urlopu aby dobrze pobawić w górach na dwóch kółkach! Niestety w tygodniu oferta z wyżywieniem nie jest dostępna.

    Aby zarezerwować "Rowerowy Weekend" skorzystaj z formularza kontaktowego lub telefonicznej rezerwacji.

Oferta jest doskonałym prezentem dla np. naszej ukochanej osoby np. urodzinowym!

Nasza mapa Trasy Rowerowe w Karkonoszach


Pokaż Trasy rowerowe w Karkonoszach na większej mapie

HARD - tak oznaczamy trasy trudne góskie z podjazdami      MEDIUM - tak oznaczamy trasy góskie z lżejszymi podjazdami      FREE - tak oznaczamy trasy wycieczkowe którymi mogą jeździć dzieci      LIGHT- to trasy typowo spacerowe bez większych podjazdów

   Poziom trudności tras oznaczamy czterema kategoriami:

 • HARD - to trasy trudne, ze sporymi podjazdami ale widowiskowe
 • MEDIUM - to trasy górskie ale przejezdne dla przeciętnego turysty
 • FREE - to trasy z podjazdami ale do przejechania z dziećmi
 • LIGHT - to trasy typowo spacerowe, praktycznie bez podjazdów

   Aby wybrać trasę należy kliknąć ją na mapie, mapa jest interaktywna można ją zbliżać i oddalać. W celu wygodniejszego przeglądania proszę tutaj otworzyć ją w nowym oknie.

 

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku!

 

Katarzyna i Ryszard Osuch

 • Pokoje Sobiesz
  Pokoje Sobiesz
 • Wypożyczane rowery
  Wypożyczane rowery
 • Komfort i wygoda
  Komfort i wygoda
Pogoda na dziś


Statystyki