Jędrek z Chojnika! VIDEO

Przyjazd

Wyjazd

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Zamek Chojnik

"Jędrek Kapitan zamku Chojnik"

Miejscem który musicie Państwo koniecznie zobaczyć jest niezwyciężony zamek Chojnik na bajecznie wysokiej skale! Ten zamek wygląda jak z bajki. Widok ze szczytu jego wieży zapiera dech w piersi! Obok naszego domu prowadzi większość szlaków na Chojnik. Wędrówka jest możliwa wyłącznie pieszo i trwa ok. 1 godziny. Droga na zamek prowadzi wokół wzgórza Chojnik przez teren enklawy-rezerwatu Karkonoskiego Parku Narodowego.

Zamek Chojnik (niem. Kynast, pol. 1945–1948 Chojnasty) – zamek usytuowany nieopodal Jeleniej Góry-Sobieszowa, na szczycie góry Chojnik w Karkonoszach. Góra ta wznosi się na wysokość 627 metrów n.p.m., a od jej południowo-wschodniej strony znajduje się 150-metrowe urwisko opadające do tzw. Piekielnej Doliny. Warownia znajduje się na terenie rezerwatu przyrody, który jest eksklawą Karkonoskiego Parku Narodowego.

Tutaj więcej filmów z cyklu "Jędrek Kapitan Zamku Chojnik"   --->

Zamek Chojnik

Strona Internetowa Zamku Chojnik

więcej informacji o Chojniku - źródło: WIKIPEDIA

Poniżej systematycznie zamieszczamy opowieści Pana Jędrka - kapitana Zamku Chojnik. To postać znana chyba wszystkim w polskim internecie dzięki serwisom YOU TUBE i WYKOP :-)

Tylko u nas w Sobieszowie na Zamku Chojnik można posłuchać go na żywo. To naprawdę niesamowity człowiek i perfekcyjny ... opowiadacz(?)  Z humorem przedstawi Pańśtwu historię średniowiecza jakiej jeszcze nie słyszeliście!

Jak dojechać

Idealne położenie dla twojej aktywności