Rowerowy Weekend

Letnia oferta

Rowerowy Weekend w Karkonoszach*

*UWAGA - oferta dostępna w sezonie letnim (od kwietnia do września). Proponujemy Państwu weekendowe pobyty u nas połączone ze zwiedzaniem Karkonoszy na dwóch kółkach. Poniżej prezentujemy skalkulowany pobyt weekendowy dla dwóch osób. Oczywiście jesteśmy elastyczni i to od Państwa zależy na jaki czas do nas przyjedziecie itp. Jednak oferta "Rowerowy Weekend" jest naszą próbą wyjścia do klientów z konkretna ofertą dla która zawiera kalkulację praktycznie wszystkich kosztów dla dwóch osób. Oferta posiada wersję "z wyżywieniem" jednak jest ona dostępna tylko w weekendy (piątek-niedziela).

Co dokładnie zawiera poniższa oferta?

  • Pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym od piątku godz. 17:00 do niedzieli godz. 15:00

  • Koszt wypożyczenia dla dwóch osób rowerów na w/w okres + wersja z wyżywieniem dla dwóch osób (tylko piątek-niedziela) śniadanie + obiadokolacja z deserem i kawą. Cena obejmuje obiadokolację z deserem w piątek, sobotę i niedzielę oraz śniadania w sobotę i niedzielę.

Atrakcyjne ceny! - Spytaj nas!

"Rowerowy Weekend"?

Jak dokładnie wygląda oferta

Przyjeżdżacie Państwo do nas w piątek po południu/wieczorem. Rozpakowujecie się i ewentualnie wybieracie się na kolację w okolicznej restauracji, pizzerii itp. (polecimy dobry lokal). W przypadku oferty z wyżywieniem podajemy obiadokolację z deserem u nas. Rano po śniadaniu (przygotowanym samodzielnie lub przez nas w zależności od wybranej oferty) na wypożyczonych przez nas rowerach wyjeżdżacie poszaleć w Karkonoszach. My ze swojej strony zaproponujemy Państwu dobrą trasę w zależności od kondycji, wieku i oczekiwań. W miarę możliwości pojeździmy z Państwem bo sami również lubimy jazdę na rowerach :-)  Obiad jecie państwo w dowolnej restauracji, barze lub we własnym zakresie przygotowany w dostępnej dla gości kuchni. Lub też podany przez nas w przypadku wykupienia oferty z wyżywieniem.

W niedzielę proponujemy wycieczkę w stronę miasta

do Parku Cieplickiego czy Norweskiego na lody i po najbliższej okolicy Stawy Podgórzyńskie. W tym dniu lepiej się nie forsować, pozwalając mięśniom na lekkie tylko zmęczenie dlatego proponowana trasa przebiegać będzie po terenie bez znacznych wzniesień (trasa w wersji MEDIUM lub LIGHT gdy jesteście  z dziećmi). Do godz. 15:00 w niedzielę należy zwolnić pokój ale do czasu wyjazdu np. wieczorem możecie Państwo przebywać w salonie, korzystać z kuchni, łazienki itp. Można np. spakować się koło południa i jeździć do wieczora.

Wieczorem w niedzielę

można wziąć prysznic zjeść kolację/obiadokolację i ruszyć w drogę powrotną.  Istnieje oczywiście możliwość dokupienia jeszcze jednego noclegu aby np. wyjechać w poniedziałek rano. Cena wtedy jest negocjowana indywidualnie i dużo niższa niż w naszym standardowym cenniku, jednak ryzyko takiej "dzikiej rezerwacji" wiąże się z tym że możemy po prostu nie mieć wolnego miejsca/pokoju!.

    Polecamy przyjazd do nas w tygodniu, wtedy jest dużo mniej ludzi w górach i mniejszy tłok. Warto poświecić kilka dniu urlopu aby dobrze pobawić w górach na dwóch kółkach! Niestety w tygodniu oferta z wyżywieniem nie jest dostępna.

Aby zarezerwować "Rowerowy Weekend" skorzystaj z formularza kontaktowego lub telefonicznej rezerwacji.

Oferta jest doskonałym prezentem dla np. naszej ukochanej osoby np. urodzinowym!

Jak dojechać

Idealne położenie dla twojej aktywności