Park Dinozaurów

Wśród drzew odbędziemy niemęczący spacer

przyglądając się prehistorycznym zwierzętom.

   Czas spędzony w Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie to z całą pewnością nie będzie czas stracony. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce przyjazne dzieciom oraz osobom niepełnosprawnym.

   Z Sobieszowa dojedziecie Państwo do Parku Dinozaurów w 15 minut. Park otwarty jest codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Należy wspomnieć, że obowiązuje tam zakaz wprowadzania psów.

Cena biletu normalnego to 18,00 zł natomiast bilet ulgowy dla dzieci do 12 roku życia i dla seniorów powyżej 65 roku życia kosztuje 14,00 zł, są dostępne także bilety rodzinne. Wstęp dla dzieci do 1 metra wzrostu jest darmowy.

 

Dla dzieci przygotowano wielopoziomowy plac zabaw

Za dodatkową opłatą około 12,00 – 15,00 zł możecie Państwo zajrzeć do kina 5D. To jedna z najnowocześniejszych atrakcji łącząca w sobie elementy kina 3D z efektami takimi jak ruszające się fotele, wiejący wiatr, tryskająca woda oraz padający śnieg.

   Dla dzieci przygotowano wielopoziomowy plac zabaw, oraz piaskownicę odkrywców gdzie maluchy poszukują kości dinozaura, dzieci chętnie pobawią się w pojazdach Flinstonów, za dodatkową opłatą można skorzystać z dmuchanej dino zjeżdżalni.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca

W otoczeniu przyrody, na świeżym powietrzu spędzimy bardzo miło czas

A terenie Dino Parku znajduje się restauracja, gdzie można smacznie zjeść za przystępną cenę,np.

Dino bagietka 16 cm to koszt 8,00 zł; sałatki od 6,00 do 12,00 zł; zestawy dla dzieci od 8,00 do 10,00 zł. Już od 2,00 zł można nabyć pamiątkę z Parku Dinozaurów.

 

Jak dojechać

Idealne położenie dla twojej aktywności