Western City

Interesującą propozycją spędzenia czasu,

będzie pobyt w WESTERN CITY.

Miasteczko znajduję się w Ściegnach, własnym samochodem dostaniecie się tam Państwo z Sobieszowa w 15 minut (parking płatny 3,00 zł.). Zakupiony bilet ważny jest cały dzień, jednak gdy wychodzimy z miasteczka należy zgłosić się do kasy po stempelek, który umożliwi nam ponowne wejście na teren miasta.

Poczuj klimat

Dziekiego zachodu

Co możemy tam zobaczyć, przede wszystkim poczuć klimat Dzikiego Zachodu, bowiem po mieście cały czas przechadzają się kowboje, z głośników sączy się muzyka country, jest także moc atrakcji, ale tutaj należy zaznaczyć, iż większość za dodatkowymi opłatami około 5,00 zł.

   WESTERN CITY czynne jest od godziny 10:00 do 20:00, od maja do września codziennie odbywają się pokazy: o godzinie 12:00 – pojedynek rewolwerowców, o 13:00 – pokaz tańca indiańskiego, o godzinie 14:00 – pokazy rewolwerowca, a o 15:00 – napad na bank.

Ciekawostką jest Areszt

dyliżans oraz tablice, gdzie można zrobić sobie zdjęcia jako kowboj albo Indianin.

To wszystko w cenie biletu – 9,00 zł. Przy zakupie biletu dla dzieci za 14,00 zł można skorzystać np. z dodatkowych atrakcji takich jak: rzut trzykrotny nożem i oszczepem, przejażdżka kolejką oraz spacer na koniu, wspinaczka na „Pal męczarni” czy też strzelnica indiańska.

 

Za dodatkową opłatą nauczymy się płukać złoto

kręcić i rzucać lassem, dosiądziemy byka.

W miasteczku jest dużo knajpek, gdzie najemy się za przystępną cenę,np. Hot-dog z sosem i surówkami kosztuje 6,00 zł, napoje od 3,00 do 6,00 zł.

Nie sposób nie wspomnieć o sklepikach z pamiątkami, a chyba najważniejszą pamiątką będzie zakup kapelusza kowbojskiego w cenie około 13,00 – 15,00 zł.

WESTERN CITY to miasteczko

przyjazne dzieciom

znajduje się tam plac zabaw oraz ustronne miejsca gdzie maluchy mogą spokojnie pospać w wózku, a rodzice odpocząć przy dobrej kawie.

Do tego dodać miłą obsługę kowbojek i spędzimy przyjemnie cały dzień.

Jak dojechać

Idealne położenie dla twojej aktywności